چابک سازی سازمانی در راستای اهداف تعالی سازمانی

سرپرست جدید امور اداری شهرداری منطقه یک تبریز معرفی شد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقۀ یک تبریز
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقۀ یک تبریز ، آئین تودیع و معارفه امور اداری و منابع انسانی شهرداری منطقه یک با حضور معاونین و مدیران شهرداری منطقه یک برگزار گردید.
در این آئین مهندس منتظمی معاون مالی و اداری شهرداری منطقۀ یک تبریز گفت: رسالت ما رسالتی بسیار خطیر است و فعالیتهای اداری نقطۀ عطف فعالیتهای شهرداری می باشد و درجهت شفاف سازی و پیشگیری از آسیبهای اداری و جلوگیری از بروز فساد و نهادینه کردن اخلاقیات و رعایت ضوابط و مقررات باید تلاش بیشتری نمائیم.
معاون اداری و مالی شهرداری منطقۀ یک تبریز با توجه به تغییرات مدیریتی اعلام داشتند: این اقدامات در راستای اهداف سازمانی بوده و یقیناً نیروهای تازه نفس میتوانند با توان مضاعف در جهت خدمتگذاری هرچه بیشتر و بهتر گام بردارند و رعایت مقررات اداری و ضوابط و اخلاقیات لازمه یک سازمان پویاست و چابک سازی سازمانی در راستای اهداف تعالی سازمانی صورت می گیرد.
مهندس منتظمی با اشاره به حجم وسیع کاری منطقه و انتظارات عمومی از دستگاههای اجرائی، تجربیات آقای آزمون در حوزه اداری را در رسیدن به این اهداف موثر دانسته و اظهار امیدواری نمود: با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اداری و دغدغه های ایشان در رسیدن به تعالی سازمانی و استفاده از تجربیات گذشته بایستی بیش از بیش در تبیین ارزشهای اسلامی کوشا بوده  و به تعالی سازمانی در منطقه دست یابیم.
شایان ذکر است در این جلسه از تلاش های آقای وهاب آزمون تقدیر بعمل آمد و خانم پریسا نقی زاده بعنوان سرپرست جدید امور اداری  این منطقه معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *