مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: ۱۳ میلیارد ریال پاداش تشویقی کاهش مصرف آب برای مشترکان استان اختصاص یافته است.

به گزارش چالش روز، خانی افزود: این مبلغ برای ۵۴ هزار و ۳۶۰ خانوار استان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: از مبلغ یادشده ۸۵۳ میلیون تومان برای ۳۵ هزار و ۱۶۴ فقره انشعاب با میانگین متوسط پاداش ۲۴۰ هزار ریال شهر تبریز، در شهرستان‌های استان ۳۹۰ میلیون تومان برای ۱۶ هزار و ۸۹۴ فقره با میانگین متوسط ۲۳۱ هزار ریال و در روستا‌های استان ۵۷ میلیون تومان برای ۲ هزار و ۳۰۲ فقره انشعاب با متوسط پاداش ۲۴۸ هزار ریال است.

وی با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل ابلاغی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، پاداش‌های کاهش مصرف برای مشترکین مشمول لحاظ می‌شود خاطرنشان کرد: پاداش مذکور مشمول آن دسته از خانوار‌هایی است که مصرف آن‌ها پایین‌تر از الگوی مصرف باشد و در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مصرف خود را کاهش دادند.

خانی پاداش کاهش مصرف را معادل نرخ غیریارانه‌ای آب به مبلغ ۳۳هزار و ۶۲۲ ریال به ازای هر مترمکعب کاهش مصرف عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی گفت: شرایط اهدای پاداش فوق شامل مشترکینی است که مصرف مدت مشابه سال گذشته آن‌ها کمتر از الگو و به میزان کاهش مصرف صورت گرفته و نیز مشترکینی که مصرف مدت مشابه سال گذشته آن‌ها بیشتر از الگو بوده و پس از این ابلاغ پایین‌تر از الگو مصرف کنند.

وی اضافه کرد: مصارف موضوع ابلاغیه مذکور مشمول واحد‌های دارای موانع قرائت، شکستگی، واحد‌های خالی از سکنه و اقامتگاه‌های غیردایم نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *