شهردار منطقه ۳ تبریز گفت: در طول گذشته حدود ۳۶۰۰۰ تن آسفالت‌ریزی در سطح شهرداری منطقه ۳ صورت گرفته است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز، علی قاسمی با اعلام این خبر گفت: بهسازی، ترمیم و نوسازی آسفالتِ شریان ها و معابر سطح منطقه به نحو شایسته و درخور شهروندان یکی از اولویت های اصلی این منطقه محسوب می شود که با توجه به میزان نیاز معابر، این عملیات به صورت مستمر در حال انجام است.
وی افزود: آسفالت ریزی و لکه گیری های انجام شده در سطح حوزه منطقه حاصل تلاش کارکنان معاونت های فنی و عمرانی و‌خدمات شهری منطقه است که در این مدت به صورت شبانه‌روزی جهت افزایش رفاه و سطح رضایت شهروندان انجام گرفته است.
قاسمی ادامه داد: حجم آسفالت به کار رفته در طول سال ۱۴۰۲ گذشته حدود ۳۶۰۰۰ تن می باشد که لکه گیری و آسفالت ریزی معابردر صورت شرایط جوی و آب و هوایی مناسب از روزهای آغازین سال جدید نیزتداوم خواهد داشت.
وی افزود: میدان مهدیه در آبادانی مسکن با ۱۵۰۰ تن ، خیابان عطار نیشابوری با ۲۰۰۰ تن ، خیابان توحید با ۱۳۰۰ تن ، بلوار ملاصدرا با تن۱۹۰۰ ، خیابان عارف ذر شهرک تجلایی با ۵۰۰ تن از جمله پروژه های بزرگ منطقه است که طی سال گذشته آسفالت ریزی اساسی شده است.
شهردار منطقه ۳ در پایان افزود: نهضت آسفالت‌ریزی همه ساله در دستور کار شهرداری تبریز قرار داشته و امسال نیز با حمایت‌های شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز اعتبار تخصیص یافته برای این حوزه نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *