الکترو موتورهای فریم ۴۰۰ در توان ۵۰۰ کیلو وات توسط موتوژن عملیاتی شد.

 

مدیر عامل گروه صنعتی موتوژن از عملیاتی شدن الکتروموتورهای نسل جدید در فریم سایز۴۰۰  با توان ۵۰۰ کیلو وات در دسته ولتاژ پائین (LV) برای اولین بار در کشور خبر داد.

آقای مهندس هادی عبادی با اعلام این خبر تاکید کرد : تمامی مراحل طراحی و تولید محصول جدید با استانداردهای روز جهان برابر سازی شده است.

آقای عبادی با بیان اینکه تمامی مراحل طراحی و تولید این الکتروموتورها با تکیه بر دانش فنی و تخصص نیروهای بومی مجموعه موتوژن انجام شده است تصریح کرد: الکتروموتورهای جدید با موفقیت تمامی مراحل پایش عملکردی،بهره وری در مصرف انرژی و سنجش عمر عملیاتی را سپری کرده است.

وی با اشاره به کاربری این الکتروموتور در صنایع سنگین و معادن اضافه کرد: این الکتروموتور در کلاس فوق سنگین طبقه بندی شده و قابلیت دست یابی به توان۶۳۰ کیلو وات در ۱۵۰۰ دور در دقیقه را دارد.

آقای عبادی همچنین از افزایش توان این الکتروموتور از ۳۰۰ کیلو وات در دور موتور ۱۰۰۰ دور بر دقیقه (RPM) به عدد ۵۰۰ کیلو وات خبر داد و گفت: هم اکنون این محصول بصورت انحصاری در شرکت موتوژن تولید می گردد.

مدیر عامل گروه صنعتی موتوژن توجه به بهینه سازی مصرف انرژی در ساخت انواع الکتروموتور را از دیگر هدف گذاری های این مجموعه بر شمرد و گفت: هم اکنون این مجموعه قابلیت تولید محصول بر اساس استاندارد بین المللی بهره وری عملکرد انرژی آی ای سی (IEC)

در دو درجه عالی IE3(بهره وری عالی) و IE4 (بهره وری فوق عالی) را دارا است.

 

شایان ذکر است استاندارد بین المللی بهره وری مصرف الکتریسیته (برق) برای موتورهای الکتریکی، آی ای سی، در چهار کلاس IE1 الی IE4 دسته بندی می شود که بر این اساس راندمان مصرف انرژی در الکتروموتورها به ترتیب بهره وری استاندارد، عالی و فوق عالی را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *